strona_glownao_nasgaleriakontakt
Gospodarstwo znajduje się we wsi Ługi, która położona jest na skraju strefy chronionego krajobrazu a od południa wzdłuż wsi płynie rzeka Śląska Ochla. W bliskiej okolicy znajdują się piękne lasy bogate w grzyby i jagody. Ponadto niedaleko położone są rezerwaty leśne: „Zimna Woda” oraz „Bażantarnia”. We wsi znajduje się najstarszy kościół w gminie Otyń. Gotycki kościół wybudowany w XIII wieku z rudy darniowej i kamienia. Miejscowość oddalona jest od Zielonej Góry o 15 km oraz Nowej Soli  o 10 km. Czyni to nasz ośrodek cichym azylem, świetnym do ucieczki od miejskiego zgiełku. Jednocześnie bardzo dobrą bazą do wypraw turystycznych.

Do dyspozycji gości w dwóch budynkach: 5 pokoji 2 os., 2 pokoje 4 os. oraz 1 pokój 5 os.  W każdym pokoju jest łazienka oraz telewizor. Na piętrze znajduje się pomieszczenie z aneksem kuchennym. Dodatkowo posiadamy salę kominkową, saunę i jacuzzi. Na terenie gospodarstwa znajduje się: basen, trampoliny, huśtawki, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, miejsce na ognisko lub grilla. Dla aktywnych oferujemy rowery dla dzieci mamy kucyka.

Okoliczne atrakcje:

Ruiny Pałacu w Zatoniu oraz Kościoła św. Jana z XIII w. (5 km), Zamek w Kożuchowie (12 km rowerem, 23 km samochodem), Skansen w Ochli (14 km), Muzeum Wojskowe w Drzonowie (29 km), Palmiarnia w Zielonej Górze (16 km)
Aquapark w Zielonej Górze (20 km), Rezerwaty leśne „Zimna Woda” (11 km), „Bażantarnia”(6 km), „Bukowa Góra” (10 km), Dąb Napoleon w Zaborze (16 km), Ruiny zamku w Otyniu (7 km), Zamek oraz ścieżki dydaktyczne w Siedlisku (20 km).

Posiadamy przewodniki oraz mapy, które udostępniamy gościom.

Pokoje od 30 zł od osoby.

Posiłki:

- Śniadanie 10zł.
- Obiad 20 zł.
- Kolacja 10 zł.

Dzieci do lat 8 lat - 1/2 ceny.

wdart.pl